Lublin, ul. Bronowice

Mieszkanie , 48,50 m2

320 000 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: GDN610602
Powierzchnia: 48,50 m2
Liczba pokoi: 2
Rok budowy: 1985
Balkon: 1
Jasna kuchnia: Tak
Cena za m2: 6597.94 PLN
Cena: 320 000 PLN

Opis nieruchomości:

Mieszkanie z potencjałem na os.Bronowice III- Maki. Nasłonecznione od strony południowej z balkonem. W skład mieszkania wchodzą: 2 osobne pokoje, kuchnia, łazienka oraz toaleta i komórka w piwnicy. Niski czynsz (380zł).
Blok znajduje się w doskonałej lokalizacji, jest dobrze skomunikowany z pozostałą częścią Lublina. Budynek  zadbany. Dookoła bloku jak i w niedalekiej odległości od niego jest dużo zieleni. Zapewnia to dużo miejsc do spacerów i spędzania czasu na świeżym powietrzu. W pobliżu mieszkania znajduje się pełna infrastruktura: przystanki autobusowe, supermarkety, szkoły, przedszkola, usługi, tereny rekreacyjno-sportowe, ścieżki rowerowe oraz Centrum Sportowo-Rekreacyjne Łabędzia  dla osób ceniących aktywne spędzanie czasu.
W odległości jednego kilometra znajduje się jedna z większych w Lublinie galerii handlowych - Atrium Felicity z kinem Cinema City.
Obok bloku znajduje się skwerek z ławkami i placem zabaw oraz sklepy (Stokrotka, Lidl itp). Wokół budynku jest duża ilość ogólnodostępnych miejsc parkingowych, dla własnego komfortu możliwe jest wynajęcie garażu. Do mieszkania przynależy duża piwnica. Cena do negocjacji.

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
Śnieżana Grzegorczyk

Telefon : 728 933 111

sgrzegorczyk@geodomnieruchomosci.pl