Lokal handlowo-usługowy blisko dworca PKP

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż
80 000 PLN, Pow. 17,71 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
17,71 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Lublin Dziesiąta
Rok budowy:
1910
Piętro:
0 na 2
Numer oferty:
GDN662044
Cena za m2:
4517.22 PLN
Lokal handlowo-usługowy w atrakcyjnej lokalizacji, w okolicach głównego dworca PKP Lublin.

W skład nieruchomości wchodzą dwa pomieszczenia o powierzchni 5,44 m2 , 5,35 m2 oraz WC 5,70 m2 wraz z korytarzem 1,20 m2.

Nieruchomość w trakcie zakładania księgi wieczystej i doprowadzania do stanu deweloperskiego. Możliwość podpisania umowy przedwstępnej już teraz!

Lokal zostanie doprowadzone do stanu deweloperskiego. Do nieruchomości zostanie podłączona nowa instalacja elektryczna. Lokal będzie posiadało ogrzewanie z pieca gazowego zbiorczego zainstalowanego w piwnicy. Nieruchomość będzie posiadała nowe drzwi, wyrównane podłogi, nowe piony wodno-kanalizacyjne, nowe ściany działowe. Grube mury kamienicy trzymają temperaturę w lokalu i tworzą unikatowy klimat. Elewacja kamienicy zostanie odnowiona i pomalowana. Klatki schodowe przejdą gruntowy remont, schody zostaną odnowione a okna wymienione.

Na osiedlu znajdują się miejsca parkingowe ogólnodostępne. Dobrze skomunikowana okolica w której znajduje się nieruchomość znakomicie nadaje się do wykorzystania na cele handlowo-usługowe. Dojazd do zamku lubelskiego zaledwie w 7 minut.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz na prezentację nieruchomości.
Marcin Baran
tel: 728 933 618
Nieprawidłowy adres E-mail