Trzypokojowe mieszkanie do wejścia, Dziesiąta

Mieszkanie na sprzedaż
400 000 PLN, Pow. 62,73 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
62,73 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Lublin Dziesiąta
Rok budowy:
1910
Piętro:
1 na 2
Numer oferty:
GDN689206
Cena za m2:
6376.53 PLN
Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w okolicach głównego dworca PKP Lublin.

W skład nieruchomości wchodzi: Pokój (22,61 m2), Pokój (14,42 m2), Pokój (8,36 m2) Kuchnia (9,55 m2), Łazienka z WC (2,48 m2), Przedpokój (5,31 m2). Mieszkanie w trakcie wyodrębniania na pełną własność wraz z Księgą wieczystą.

Przestronne trzypokojowe mieszkanie wraz z odrębną kuchnią oraz łazienką z wc. W mieszkaniu został wykonany generalny remont. Możliwość ogrzewania mieszkania z pieca dwufunkcyjnego gazowego lub ze zbiorczego pieca który będzie umieszczony w piwnicy.
Na podłogach we wszystkich pokojach znajduje się bardzo dobrej jakości wycyklinowany drewniany parkiet, natomiast w łazience oraz w kuchni znajdziemy dobrej jakości gres. Nieruchomość posiada szczelne duże plastikowe okna doświetlające mieszkanie od strony wschodniej. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia i nie wymaga większych nakładów finansowych. Nieruchomość posiada balkon co jest dodatkowym atutem. Grube Mury kamienicy trzymają temperaturę w mieszkaniu i tworzą unikalny klimat. Niestandardowa wysokość (2,70m) mieszkania znacznie powiększa jego przestrzeń.

Znakomita okazja inwestycyjna!

Możliwość zakupu lub wynajęcia miejsca w murowanym garażu!

Wokół budynku znajduje się wiele miejsc parkingowych ogólnodostępnych dla mieszkańców. W pobliżu zlokalizowane są liczne sklepy spożywcze, galerie handlowe, punkty usługowe, obiekty sportowe, rekreacyjne, szkoły, przedszkola oraz park. Okolica jest znakomicie skomunikowana z resztą częścią miasta. Dojazd do zamku lubelskiego, zaledwie w 7 minut. Dzięki nowym inwestycjom (dworzec metropolitalny) dzielnica cały czas się rozbudowuje a nowa infrastruktura zwiększa jej atrakcyjność.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz na prezentację nieruchomości.
Marcin Baran
Nieprawidłowy adres E-mail