Lublin, ul. Władysława Grabskiego Bronowice

Mieszkanie , 61 m2

372 000 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: GDN187945
Powierzchnia: 61 m2
Liczba pokoi: 2
Rok budowy: 2009
Jasna kuchnia: Tak
Cena za m2: 6098.36 PLN
Cena: 372 000 PLN

Opis nieruchomości:

Niniejszą nieruchomością jest bardzo ładne mieszkanie w osiedlu zamkniętym.
Do mieszkania przynależy duży ogródek 67,87 m2 dostęp do którego jest z każdego pokoju. Nieruchomość składa się z dwóch dużych pokoi, przestronnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju w którym są dwie szafy w zabudowie.

Właściciel sprzedaje mieszkanie umeblowane. Do ceny mieszkania należy doliczyć kwotę 20 000 zł za miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Od początku budownictwa tego osiedla, deweloper miał zamiar maksymalnie zabiezpieczyć bezpieczeństwo dla mieszkańców i jemu to jak najbardziej się udało. O tym mówią kontrola dostępu, monitoring osiedla oraz parkingów, polisa ubezpieczeniowa na mienie garażu i parkingu naziemnego oraz brak gazu. Dodatkowo, żeby dotrzymywać czystość i porządek, jest zatrudniona zewnętrzna firma, która sprząta klatki, osiedle oraz garaż.
Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu Galeria Atrium Felicity, Makro, Biedronka, Carrefour, OBI, żłobek, przedszkole, przystanki MPK... Bardzo cicha i spokojna okolica.


Idealne mieszkanie dla osób, które doceniają komfort oraz dla ludzi z artystyczną duszą.
Co może być leprze jak filiżanka czegoś gorącego wypitego na własnym ogródku, czytając gazetę lub książkę, oglądając wschód słońca.

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
Vasyl Pasichnyk

Telefon : 728933618

vpasichnyk@geodomnieruchomosci.pl