O nas

geoDom Nieruchomości świadczy kompleksową obsługę w zakresie pośrednictwa i finansowania nieruchomości od 2010 roku.


W ciągu ostatnich kilku lat 2012 - 2018 r. usługi realizowane były pod marką jednej z największych sieci biur nieruchomości w Polsce (Metrohouse). Rzetelna wiedza na temat rynku nieruchomości, udział w kilkuset transakcjach zarówno na rynku pierwotnym jak i wtórnym, dynamiczny rozwój zaowocowały powstaniem własnej marki symbolizującej nową jakość na rynku, gwarantującej bezpieczeństwo transakcji.


Zespół skutecznych, posiadających wieloletnie doświadczenie Agentów towarzyszy Klientowi na każdym etapie: doradza w wyborze nieruchomości, negocjuje korzystne ceny, pomaga zgromadzić wszelkie niezbędne do transakcji dokumenty, poleci rzetelnego notariusza, rzeczoznawcę majątkowego czy radcę prawnego, aktywnie i skutecznie wypromuje ofertę w mediach lokalnych, społecznościowych jak również w serwisach internetowych. Wykonujemy naszą pracę z pasją i zaangażowaniem, na co dzień po prostu pomagamy spełniać marzenia klientów.


Nasze biuro nieruchomości posiada ważne ubezpieczenie OC (polisa odnawiana co roku), a Doradcy geoDom Nieruchomości nadzorowani są przez licencjonowanego pośrednika w obrocie nieruchomościami.
Satysfakcja naszych Klientów oraz szacunek dla ich czasu i pieniędzy to nasza główna dewiza.


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.