Atrakcyjna nieruchomość komercyjna w Chełmie,

Obiekt produkcyjny na sprzedaż
2 400 000 PLN, Pow. 1 960 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
1 960 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Chełm
Rok budowy:
1982
Numer oferty:
GDN661397
Powierzchnia działki:
2 563 m2
Cena za m2:
1224.49 PLN
Nieruchomość uregulowana w KW, zabudowana budynkiem handlowo-magazynowym o powierzchni użytkowej 1960 m2 . Położona na działce o powierzchni 2563 m2 blisko drogi wojewódzkiej 844, będącą jedną z głównych dróg tranzytowych, z dopuszczeniem ruchu ciężarowego. Czyni to nieruchomość atrakcyjną dla prowadzenia działalności gospodarczej.
Działka płaska równa, w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczona jest pod tereny usług nieuciążliwych, mieszkalnictwo i tereny wojskowe. 
W otoczeniu stacja paliw płynnych, myjnia, obiekty o funkcji komercyjnej, a także nowo-powstałe i nowo-projektowane bloki mieszkalne. 
Uzbrojona w sieć energetyczną, wodno-kanalizacyjną, gazową, telefoniczną.
Budynek z rampą betonową na całej długości, wybudowany w 1982 r., murowany z cegły, dwukondygnacyjny(parter wysokość-3,80m, piętro-3,92), podpiwniczony. 
Podłogi w części handlowej i salach ekspozycyjnych wykonane z betonu, wyłożone  terakotą. Pomieszczenia sanitarne wyłożone glazurą. Okna drewniane skrzydłowe, drzwi drewniane. 
W piwnicy posadzka betonowa, wysokość 2,73 m. 
Instalacje w budynku:
-wodna, 
-elektryczna
-CO, własny piec gazowy
-telefoniczna z urządzeniami
-wentylacyjna z urządzeniami
-instalacje i urządzenia sanitarne.


Dodatkowym atutem nieruchomości jest możliwość adaptacji wnętrza zgodnie z potrzebami użytkownika, renoma lokalizacji, dobra dostępność komunikacyjna, ilość bram wjazdowych, ekspozycja nieruchomości, możliwość prezentacji ewentualnych towarów i wizualizacji miejsca. Dobry standard pomieszczeń wyposażone w ogrzewanie i klimatyzacje, funkcjonalny układ.
Parking i wielkość placu manewrowego.
Dostępne media.
Obiekt atrakcyjny cenowo.
Możliwość kupienia dodatkowych powierzchni możliwych do wykorzystania z korzyścią dla przedsiębiorcy. 
Zapraszam do kontaktu.
Nieprawidłowy adres E-mail