Hala 400 m2 blisko przejścia graniczn. w Dorohusku

Magazyn z biurami na sprzedaż
1 250 000,00 PLN, Pow. 420 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
420 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Okopy-Kolonia
Rok budowy:
2016
Numer oferty:
GDN461960
Powierzchnia działki:
3 004 m2
Cena za m2:
2 976,19 PLN
Na sprzedaż działka z halą przemysłową położona w miejscowości Okopy-Kolonia, około 4 km od przejścia granicznego w Dorohusku, tuż przy drodze krajowej nr 12 - nieopodal planowanego zjazdu z drogi ekspresowej S12. Hala w doskonałym stanie technicznym (konstrukcja stalowa z płytą warstwową. Posiada wydzielona, przeszkloną część ekspozycyjno-biurową (około 50m) z toaletami i pomieszczeniem socjalnym oraz  produkcyjno-składowa (około 350m2). Konstrukcja umożliwia łatwą możliwość dowolnej aranżacji i przystosowania do indywidualnych potrzeb - skład celny, magazyn, handel, usługi, produkcja itp.  Nawierzchnia wewnątrz hali z posadzką niepylącą, przemysłowo wzmocniona i utwardzona, co daje możliwość wjazdu TIR. 
Wymiary hali: 14 m x 30 m (po obrysie zewnętrznym)
Wysokość użytkowa hali: 4,5 -  w szczycie 5,60 m
Brama automatyczna: szerokość 4,5 wysokość 4.
Działka o powierzchni 3004 m2, częściowo utwardzona kostką przemysłową, w całości estetycznie ogrodzona z solidną i szeroką bramą wjazdową. Dojazd na posesję drogą asfaltową (tuż przy trasie DK12).
UWAGA:
Podana w nagłówku cena jest ceną NETTO - sprzedaż tylko z fakturą VAT 23% !!!
Nieprawidłowy adres E-mail