Kawalerka na 1 piętrze z balkonem

Mieszkanie na sprzedaż
220 000,00 PLN, Pow. 31,40 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
31,40 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Chełm , gen. Stefana Grota-Roweckiego
Rok budowy:
1983
Piętro:
1 na 4
Numer oferty:
GDN125004
Cena za m2:
7 006,37 PLN
Funkcjonalna kawalerka w doskonałej lokalizacji - położona na 1 piętrze w bloku przy ul . gen. Grota Roweckiego. Wnętrze przytulne zadbane, w prosty sposób nadające się do ew. modernizacji - poprzez usunięcie ścianki działowej pomiędzy pokojem a kuchnią. Oferta idealna jako lokata kapitału lub z przeznaczeniem na wynajem.
Nieprawidłowy adres E-mail